Widgets (7.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Style
ps: ډول

en: About
ps: په اړه
