Widgets (7.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Text
ru: Текст

en: <none>
ru: <нет>

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Custom
ru: Собственная

en: Overridden
ru: Переопределён

en: Set name
ru: Установить имя

en: Service links
ru: Ссылки сервисов закладок

en: Revert
ru: Вернуть

en: Style
ru: Стиль

en: revert
ru: вернуть

en: Misc
ru: Разное

en: About
ru: Информация

en: Element
ru: Элемент

en: Widgets
ru: Виджеты

en: Add element
ru: Добавить элемент

en: Override defaults
ru: Переопределить

en: No replacement, just delete
ru: Без замены, только удаление

en: !name must be an integer.
ru: !name должно быть целым числом.

en: !name must be a positive integer.
ru: !name должно быть натуральным числом.

en: !name must be a hexadecimal color value.
ru: !name должно быть шестнадцатеричнімм значением цвета.

en: Width and height can not both be blank.
ru: Ширина и высота должны быть указаны.

en: Revert style
ru: Вернуть прежный стиль

en: Create new set
ru: Сохранить

en: Add widget
ru: Добавить виджет

en: Weight for @title
ru: Вес @title
