Widgets (7.x-1.0-alpha5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: edit
se: rievdda

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta

en: About
se: Birra
