Widgets (7.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Custom
sv: Anpassad

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Set name
sv: Uppsättningens namn

en: Revert
sv: Återställ

en: Style
sv: Stil

en: revert
sv: återställ

en: About
sv: Om

en: Add element
sv: Lägg till element

en: Override defaults
sv: Åsidosätt standardvärden

en: No replacement, just delete
sv: Ingen ersättning, radera bara

en: !name must be an integer.
sv: !name måste vara ett heltal.

en: !name must be a positive integer.
sv: !name måste vara ett positivt heltal.

en: !name must be a hexadecimal color value.
sv: !name måste vara ett hexadecimalt färgvärde.

en: Width and height can not both be blank.
sv: Bredd och höjd kan inte båda vara tomma.

en: Revert style
sv: Återställ stil

en: Create new set
sv: Skapa ny uppsättning

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
