Widgets (7.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: Text
th: ข้อความ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
