Widgets (7.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
