Widgets (7.x-1.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Text
jv: Teks

en: <none>
jv: <nihil>

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Custom
jv: Kostum

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Set name
jv: Setèl jenengé

en: Revert
jv: Baléknā

en: revert
jv: balékna

en: About
jv: Ngenani

en: Override defaults
jv: Numpuki gawan asline

en: No replacement, just delete
jv: Ora ana penggantian, namung mbusak

en: !name must be an integer.
jv: !name kudu angka bulat.

en: !name must be a positive integer.
jv: !name kuda angka bulat positif.

en: !name must be a hexadecimal color value.
jv: !name kudu angka heksadesimal kelir.

en: Width and height can not both be blank.
jv: Ambané lan dhuwure ora kena kosong karone.

en: Revert style
jv: Mbalékna gagrag

en: Create new set
jv: Gawé  setèlan anyar

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
