Widgets (7.x-1.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Text
ka: ტექსტი

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Style
ka: სტილი

en: revert
ka: დაბრუნება
