Widgets (7.x-1.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Text
lt: Tekstas

en: <none>
lt: -joks-

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Custom
lt: Savitas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Set name
lt: Nustatyti pavadinimą

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Style
lt: Stilius

en: revert
lt: sugrąžinti

en: About
lt: Apie

en: Element
lt: Elementas

en: Add element
lt: Pridėti elementą

en: No replacement, just delete
lt: Be pakeitimo, tiesiog pašalinti

en: Add widget
lt: Pridėti valdiklį

en: Weight for @title
lt: @title svoris
