Widgets (7.x-1.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Text
sl: Besedilo

en: <none>
sl: <brez>

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Set name
sl: Nastavi ime

en: Revert
sl: Povrni

en: revert
sl: povrni

en: About
sl: O modulu
