Widgets (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Block
bn: ব্লক

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
