Widgets (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Set name
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་མིང

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག

en: Override defaults
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཚབ་ཏུ་འཇུག

en: No replacement, just delete
bo: བརྗེ་ལེན་མེད་པས་སུབ་དགོས

en: !name must be an integer.
bo: !name་ངེས་པར་ཏུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཡིན་དགོས།

en: !name must be a positive integer.
bo: !name་ངེས་པར་ཏུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཡིན་དགོས།

en: !name must be a hexadecimal color value.
bo: !name་ངེས་པར་དུ་གྲངས་ཁོངས་བཅུ་དྲུག་གི་ཁ་དོག་ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ཡིན་དགོས།

en: Width and height can not both be blank.
bo: ཞེང་ཚད་དང་མཐོ་ཚད་སྟོང་བ་ཡིན་མི་རུང་།

en: Revert style
bo: བཟོ་ལྟ་བསྐྱར་གསོ་བྱེད་པ

en: Create new set
bo: སྡེ་ཚན་གསར་འཛུགས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
