Widgets (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (38 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Preview
ja: プレビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Text
ja: テキスト

en: <none>
ja: <なし>

en: Horizontal
ja: 水平

en: Block
ja: ブロック

en: Custom
ja: カスタム

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Overridden
ja: オーバーライド

en: Set name
ja: セット名

en: Token
ja: トークン

en: Service links
ja: サービスリンク

en: Revert
ja: 戻す

en: Style
ja: スタイル

en: revert
ja: 戻す

en: About
ja: アバウト

en: Element
ja: 要素

en: Add element
ja: 要素を追加

en: Override defaults
ja: デフォルト設定の上書き

en: No replacement, just delete
ja: 置換なしで単純に削除

en: !name must be an integer.
ja: !name は整数でなければなりません。

en: !name must be a positive integer.
ja: !name は正の整数でなければなりません。

en: !name must be a hexadecimal color value.
ja: !name は16進数で表現された色の値でなければなりません。

en: Width and height can not both be blank.
ja: 幅と高さはどちらも空白にはできません。

en: Revert style
ja: スタイルの復帰

en: Create new set
ja: 新しいセットを作成

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
