Widgets (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Block
nn: Blokk

en: Custom
nn: Tilpassa

en: revert
nn: tilbakestill
