Widgets (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Block
am: ጥምር

en: Custom
am: ብጁ

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Element
am: አባል

en: Definitions
am: ብየናዎች
