Widgets (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Markup
eu: Marka

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Content types
eu: Eduki motak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Text
eu: Testua

en: Block
eu: Blokea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Service links
eu: Zerbitzu estekak

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: Style
eu: Estiloa

en: revert
eu: leheneratu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Widgets
eu: Widget-ak

en: Definitions
eu: Definizioak
