Widgets (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: !name must be an integer.
ur: !name ایک مثبت عدد ہونا چاہیے۔

en: !name must be a positive integer.
ur: !name ایک مثبت صحیح عدد ہونا چاہیے۔
