Widgets (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Preview
bs: Pregled

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Revert
bs: Vratiti

en: Style
bs: Stil

en: revert
bs: vratiti
