Widgets (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Markup
kk: Белгілер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Block
kk: Блок

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Visibility
kk: Көріну
