Widgets (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Block
km: ប្លុក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Set name
km: កំណត់​ឈ្មោះ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: About
km: អំពី

en: Override defaults
km: បដិសេធ​លំនាំ​ដើម

en: No replacement, just delete
km: គ្មាន​ការ​ជំនួស​ គ្រាន់​តែ​លុប

en: !name must be an integer.
km: !name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់ ។

en: !name must be a positive integer.
km: !name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។

en: !name must be a hexadecimal color value.
km: !name ​ត្រូវ​តែ​ជា​តម្លៃ​ពណ៌គោល​ដប់​ប្រាំ​មួយ​ ។

en: Width and height can not both be blank.
km: ទាំង​ទំហំ និង​កម្ពស់​មិន​អាច​ទទេ​បាន​ទេ ។

en: Revert style
km: ត្រឡប់​រចនាប័ទ្ម​​ទៅដើម

en: Create new set
km: បង្កើត​សំណុំ​ថ្មី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
