Widgets (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Markup
kn: ಗುರುತು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Misc
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Element
kn: ಘಟಕ

en: Output
kn: ಔಟ್‌ಪುಟ್

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್
