Widgets (7.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
