Widgets (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (44 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Preview
da: Gennemse

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Text
da: Tekst

en: <none>
da: - ingen -

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Block
da: Blok

en: Custom
da: Tilpasset

en: Visibility
da: Synlighed

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Set name
da: Gruppenavn

en: Advanced
da: Avanceret

en: Template
da: Skabelon

en: Tokens
da: Symboler

en: Token
da: Symbol

en: Available tokens
da: Tilgængelige symboler

en: Revert
da: Gendan

en: Style
da: Typografi

en: revert
da: gendan

en: Scope
da: Dækning

en: About
da: Om

en: clone
da: klon

en: export
da: eksportér

en: Add element
da: Tilføj element

en: Definitions
da: Definitioner

en: Override defaults
da: Tilsidesæt standarder

en: No replacement, just delete
da: Ingen erstatning, slet.

en: !name must be an integer.
da: !name skal være et heltal.

en: !name must be a positive integer.
da: !name skal være et positivt heltal.

en: !name must be a hexadecimal color value.
da: !name skal være en hexacdecimal farveværdi.

en: Width and height can not both be blank.
da: Bredde og højde kan ikke begge være blanke.

en: Revert style
da: Gendan format

en: Create new set
da: Opret ny gruppe

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
