Widgets (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Text
el: Κείμενο

en: <none>
el: <κανένα>

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Block
el: Μπλοκ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Set name
el: Όνομα σετ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Available tokens
el: Διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Style
el: Στυλ

en: revert
el: επαναφορά

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: About
el: Περί

en: clone
el: κλωνοποίηση

en: Definitions
el: Ορισμοί

en: Override defaults
el: Παράκαμψη προεπιλεγμένων

en: No replacement, just delete
el: Χωρίς αντικαταστάτη, απλά διαγραφή

en: !name must be an integer.
el: Το !name πρέπει να είναι ένας ακέραιος.

en: !name must be a positive integer.
el: Το !name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.

en: !name must be a hexadecimal color value.
el: Το !name πρέπει να είναι μία δεκαεξαδική τιμή χρώματος.

en: Width and height can not both be blank.
el: Το πλάτος και το ύψος δεν μπορούν να είναι και τα δύο κενά.

en: Revert style
el: Επαναφορά στυλ

en: Create new set
el: Δημιουργία νέου σετ

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
