Widgets (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Markup
he: מרקאפ

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Text
he: טקסט

en: <none>
he: <ללא>

en: Horizontal
he: אופקי

en: Block
he: בלוק

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: ניראות

en: Overridden
he: נדרס

en: Set name
he: שם ערכה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Cache
he: מטמון

en: Token
he: אסימון

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Revert
he: שחזור

en: Style
he: סגנון

en: revert
he: שחזר

en: About
he: אודות

en: clone
he: שכפול

en: Element
he: אלמנט

en: export
he: ייצוא

en: Definitions
he: הגדרות

en: Override defaults
he: דריסת ברירת המחדל

en: !name must be an integer.
he: !name חייב להיות מספר שלם.

en: Width and height can not both be blank.
he: לא ניתן להשאיר את הגובה והרוחב ריקים בו זמנית.

en: Create new set
he: יצירת סט חדש

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
