Widgets (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Block
ne: ब्लक

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Advanced
ne: बिस्तृत
