Widgets (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Markup
nl: Opmaak

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Text
nl: Tekst

en: <none>
nl: -geen-

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Block
nl: Blok

en: Custom
nl: Aangepast

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Set name
nl: Naam van set

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Service links
nl: Servicelinks

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Style
nl: Stijl

en: revert
nl: terugzetten

en: Scope
nl: Bereik

en: About
nl: Over

en: clone
nl: dupliceren

en: Output
nl: Uitvoer

en: export
nl: exporteer

en: Add element
nl: Element toevoegen

en: Definitions
nl: Definities

en: Override defaults
nl: Standaardwaarden overschrijven

en: No replacement, just delete
nl: Geen vervanging, alleen verwijderen

en: !name must be an integer.
nl: !name moet een geheel getal zijn.

en: !name must be a positive integer.
nl: Getal !name moet een positieve waarde bevatten.

en: !name must be a hexadecimal color value.
nl: !name moet een hexadecimale waarde van een kleur zijn.

en: Width and height can not both be blank.
nl: Breedte en hoogte mogen niet allebei leeg zijn.

en: Revert style
nl: Stijl terugzetten

en: Create new set
nl: Set aanmaken

en: Add widget
nl: Widget toevoegen

en: Delete widget
nl: Widget verwijderen

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Add a new widget set.
nl: Een nieuwe widget-set toevoegen.

en: Add widget set
nl: Widget-set toevoegen

en: Add widget definition
nl: Widgetdefinitie toevoegen

en: Add a new widget definition.
nl: Een nieuwe widgetdefinitie toevoegen
