Widgets (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Text
oc: Tèxte

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Block
oc: Blòt

en: Custom
oc: Personalizat

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Overridden
oc: Espotit

en: Set name
oc: Nom de l'ensemble

en: Advanced
oc: Avançat

en: Template
oc: Modèl

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Token
oc: Geton (token)

en: Revert
oc: Restablir

en: Style
oc: Estil

en: revert
oc: restablir

en: About
oc: A prepaus

en: clone
oc: clonar

en: export
oc: exportar

en: Override defaults
oc: Sobreescriu los valors per defaut

en: No replacement, just delete
oc: Sens remplaçament, simplement esborra

en: !name must be an integer.
oc: !name deu èsser un entièr.

en: !name must be a positive integer.
oc: !name deu èsser un entièr positiu.

en: !name must be a hexadecimal color value.
oc: !name deu èsser una valor de color en exadecimal.

en: Width and height can not both be blank.
oc: La largor e la nautor no pòdon èsser ambdues buides.

en: Revert style
oc: Tornar a l'estil anterior

en: Create new set
oc: Crea un acorchi novèl

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
