Widgets (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Text
ug: تېكىست

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار
