Widgets (7.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Text
bg: Текст

en: <none>
bg: <не>

en: Block
bg: Блокирай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Visibility
bg: Видимост

en: Set name
bg: Наименование на набора

en: Template
bg: Шаблон

en: Revert
bg: Връщане

en: revert
bg: връщане

en: Create new set
bg: Създай нов набор

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
