Widgets (7.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Markup
ca: Marcatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: <none>
ca: Cap

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Block
ca: Bloc

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Set name
ca: Nom del conjunt

en: Advanced
ca: Avançat

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Template
ca: Plantilla

en: Tokens
ca: Comodins

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: Style
ca: Estil

en: revert
ca: reverteix

en: Scope
ca: Àmbit

en: About
ca: Detalls

en: clone
ca: clona

en: Output
ca: Sortida

en: Definitions
ca: Definicions

en: Override defaults
ca: Sobreescriu els valors per defecte

en: No replacement, just delete
ca: Sense reemplaçament, simplement esborra

en: !name must be an integer.
ca: !name ha de ser un enter.

en: !name must be a positive integer.
ca: !name ha de ser un enter positiu.

en: !name must be a hexadecimal color value.
ca: !name ha de ser un valor de color en hexadecimal.

en: Width and height can not both be blank.
ca: L'amplada i l'alçada no poden ser ambdues buides.

en: Revert style
ca: Torna a l'estil anterior

en: Create new set
ca: Crea un nou conjunt

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
