Widgets (7.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Text
ku: دەق

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Block
ku: بلۆک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Visibility
ku: بینایی

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Set name
ku: ناوی کۆمەڵه

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: About
ku: دەربارە

en: Create new set
ku: درووستکردنی ناوی کۆمەڵەیەکی نوێ

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
