Widgets (7.x-1.0-beta5) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Markup
mr: मार्कअप

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Text
mr: अक्षर

en: Block
mr: भाग
