Widgets (7.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (42 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Markup
vi: Mã định dạng

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Preview
vi: Xem trước

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Text
vi: Văn bản

en: <none>
vi: <không>

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Block
vi: Khối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Overridden
vi: Đã ghi đè

en: Set name
vi: Đặt tên

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Template
vi: Mẫu

en: Revert
vi: Trở lại

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: revert
vi: trở lại

en: Scope
vi: Phạm vi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Element
vi: Phần tử

en: Output
vi: Đầu ra

en: Widgets
vi: Ô điều khiển

en: export
vi: xuất ra

en: Override defaults
vi: Ghi đè lên mặc định

en: No replacement, just delete
vi: Xóa mà không cần thay thế

en: !name must be an integer.
vi: !name phải là số nguyên.

en: !name must be a positive integer.
vi: !name phải là số nguyên dương.

en: !name must be a hexadecimal color value.
vi: !name phải là một mã màu hexa.

en: Width and height can not both be blank.
vi: Không được để trống cả chiều rộng lẫn chiều dài.

en: Revert style
vi: Phục hồi kiểu dáng ảnh

en: Create new set
vi: Tạo thanh liên kết nhanh mới

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
