Widgets (7.x-1.0-beta6) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Text
ast: Testu

en: <none>
ast: <nengún>

en: Block
ast: Bloque

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Set name
ast: Afitar nome

en: Revert
ast: Desfacer

en: revert
ast: desfacer
