Widgets (7.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: delete
az: sil

en: Markup
az: İşarələmə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Text
az: Mətn

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Block
az: Blok

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Set name
az: Ad təyin edin

en: Advanced
az: Əlavə

en: Cache
az: Keş

en: Revert
az: Qaytarma

en: Style
az: Stil

en: About
az: Haqqında

en: Definitions
az: Təriflər

en: Width and height can not both be blank.
az: Eni və hündürlüyü hər ikisi boş ola bilməz.
