Widgets (7.x-1.0-beta6) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto

en: Block
eo: Bloko

en: Custom
eo: Propra

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Revert
eo: Malfari

en: revert
eo: malfari
