Widgets (7.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Text
fi: Teksti

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Block
fi: Lohko

en: Custom
fi: Oma

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Set name
fi: Ryhmän nimi

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Tokens
fi: Merkit

en: Token
fi: Muuttuja

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Style
fi: Tyyli

en: revert
fi: palauta

en: Scope
fi: Kohde

en: Sets
fi: Asetuskomentoja

en: About
fi: Tietoja

en: clone
fi: kloonaa

en: Element
fi: Elementti

en: Output
fi: Tuloste

en: Widgets
fi: Widgetit

en: export
fi: lataa

en: Add element
fi: Lisää elementti

en: Definitions
fi: Määritelmät

en: Override defaults
fi: Ohita oletusasetukset

en: No replacement, just delete
fi: Ei korvausta, ainoastaan poisto

en: !name must be an integer.
fi: Arvon !name pitää olla kokonaisluku.

en: !name must be a positive integer.
fi: Arvon !name pitää olla positiivinen kokonaisluku.

en: !name must be a hexadecimal color value.
fi: !name on oltava värikoodi heksadesimaalimuodossa.

en: Width and height can not both be blank.
fi: Määrittele joko korkeus tai leveys tai molemmat.

en: Revert style
fi: Palauta kuvatyyli

en: Create new set
fi: Luo uusi ryhmä

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
