Widgets (7.x-1.0-beta6) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: About
gu: વિશે

en: Definitions
gu: વ્યાખ્યાઓ
