Widgets (7.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Markup
hu: Jelölő

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Text
hu: Szöveg

en: <none>
hu: < nincs >

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Block
hu: Blokk

en: Custom
hu: Egyéni

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Set name
hu: Név beállítása

en: Advanced
hu: Haladó

en: code
hu: kód

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Template
hu: Sablon

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Token
hu: Vezérjel

en: Service links
hu: Szolgáltató hivatkozások

en: Available tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Style
hu: Stílus

en: revert
hu: visszaállítás

en: Scope
hu: Hatókör

en: Sets
hu: Írások

en: Misc
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás

en: clone
hu: klónozás

en: Element
hu: HTML elem

en: Output
hu: Kimenet

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: export
hu: exportálás

en: Add element
hu: Új elem

en: Definitions
hu: Definíciók

en: Override defaults
hu: Alapértelmezés felülbírálása

en: No replacement, just delete
hu: Nincs csere, csak törlés

en: !name must be an integer.
hu: !name értékének egésznek kell lennie.

en: !name must be a positive integer.
hu: !name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: !name must be a hexadecimal color value.
hu: !name értékének tizenhatos számrendszerbeli színértéknek kell lennie.

en: Width and height can not both be blank.
hu: A szélesség vagy a magasság egyszerre nem lehet üres.

en: Revert style
hu: Stílus visszavonása

en: Create new set
hu: Új beállítás létrehozása

en: Weight for @title
hu: @title súlya
