Widgets (7.x-1.0-beta6) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Block
sr: Блок

en: Cache
sr: Кеш

en: Template
sr: Шаблон

en: Definitions
sr: Дефиниције

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
