Widgets (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Text
hr: Tekst

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Block
hr: Blok

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Set name
hr: Naziv skupa

en: Advanced
hr: Napredno

en: Template
hr: Predložak

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: Revert
hr: Vrati

en: Style
hr: Stil

en: revert
hr: vrati

en: About
hr: Opis

en: Override defaults
hr: Premosti zadane postavke

en: No replacement, just delete
hr: Nema zamjene, samo ukloni

en: !name must be an integer.
hr: !name mora biti cijeli broj.

en: !name must be a positive integer.
hr: !name mora biti pozitivni broj.

en: !name must be a hexadecimal color value.
hr: !name mora biti hexadecimalna vrijednost boje.

en: Width and height can not both be blank.
hr: Širina i visina ne mogu obje biti prazne.

en: Revert style
hr: Poništi stil

en: Create new set
hr: Stvori novi skup

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
