Widgets (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Markup
lv: Marķējums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Content types
lv: Satura veidi

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Text
lv: Teksts

en: <none>
lv: <neviena>

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Block
lv: Bloks

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Set name
lv: Kopas nosaukums

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Token
lv: Marķieris

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Style
lv: Stils

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: About
lv: Par

en: clone
lv: klonēt

en: Element
lv: Elements

en: export
lv: eksportēt

en: Override defaults
lv: Pārrakstīt noklusējumus

en: No replacement, just delete
lv: Neaizvietot, vienkārši izdzēst

en: !name must be an integer.
lv: !name jābūt veselam skaitlim.

en: !name must be a positive integer.
lv: !name jābūt pozitīvam veselam skaitlim.

en: !name must be a hexadecimal color value.
lv: !name jābūt heksodecimālai krāsas vērtībai.

en: Width and height can not both be blank.
lv: Platums un garums abi nevar būt tukši.

en: Revert style
lv: Atgriezt stilu

en: Create new set
lv: Izveidot jaunu kopu

en: Weight for @title
lv: Svars @title
