Widgets (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ
