Widgets (7.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Preview
is: Forskoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Text
is: Texti

en: <none>
is: <enginn>

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Block
is: Blokk

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Cache
is: Flýtiminni

en: Template
is: Sniðmát

en: Style
is: Stíll

en: revert
is: bakfæra

en: About
is: Um

en: clone
is: klóna

en: Definitions
is: Skilgreiningar
