Widgets (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Block
mn: Хавтан

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Revert
mn: Буцаах

en: revert
mn: буцаах
