Widgets (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Markup
fa: نشانه گذاری

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: List
fa: سجل

en: Cancel
fa: لغو

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: تدوین

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Text
fa: متن

en: Horizontal
fa: افقی

en: Block
fa: قالبک

en: Custom
fa: سفارشی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Set name
fa: نام مجموعه

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Token
fa: توکن

en: Available tokens
fa: شناسکه های موجود

en: Revert
fa: بازگشت

en: Style
fa: اصلوب

en: About
fa: درباره

en: Definitions
fa: تعاریف

en: Width and height can not both be blank.
fa: عرض و ارتفاع هر دو نمی‌توانند خالی باشند.

en: Create new set
fa: ایجاد مجموعه جدید

en: Weight for @title
fa: وزن @title
