WikiLoc (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Fields
nl: Velden

en: Map type
nl: Kaartsoort

en: Iframe width
nl: Iframe breedte

en: Iframe height
nl: Iframe hoogte
