WikiLoc (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Fields
ru: Поля

en: Map type
ru: Тип карты

en: Iframe width
ru: Ширина Iframe

en: Iframe height
ru: Высота Iframe
