Wikitools (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Options
pl: Opcje

en: Redirected from <a href="@url">%page</a>
pl: Przekierowano z <a href="@url">%page</a>

en: The character %c is not allowed in a title
pl: Znak %c nie jest dozwolony w tytule.

en: The page %page_name has been moved.
pl: Strona %page_name została przeniesiona.

en: The new page name is !new_name
pl: Nowa nazwa strony to !new_name

en: The page %page_name does not exist.
pl: Strona %page_name nie istnieje.

en: You can <a href="@url">search for %page_name</a>
pl: Możesz <a href="@url">szukać strony %page_name</a>

en: You can create the page as:
pl: Możesz utworzyć stronę jako:

en: Creation form
pl: Formularz tworzenia

en: Page does not exist: %page
pl: Strona nie istnieje: %page

en: A <a href="@page_url">page</a> with this name already exists.
pl: <a href="@page_url">Strona</a> o takim tytule już istnieje.
